fami_fbg13s605v00008
fami_fbg13s605v00008_2
fami_fbg13s605v00008_3
fami_fbg13s605v00008
fami_fbg13s605v00008_2
fami_fbg13s605v00008_3
FAMI FBG13S605V00008 support for half-shelf 605x77x34 mm light grey RAL 7035
Product description:
  • Additional lower half bottom plate
  • Dim. mm W =605 D =77 H =34
  • Colour: light grey RAL 7035
Key features according to our expert
  • Width: 605 mm
  • Height: 34 mm
  • Depth: 77 mm
  • Color: Grey
  • RAL number: 7035
  • Colour (manufacturer): Light grey
Specifications / All features
  • Brand: FAMI
  • EAN: 8057711394395
  • Supplier number: FAMI FBG13S605V00008
Width
605 mm
Height
34 mm
Depth
77 mm